بازداشت عامل سرقت مسلحانه از یک سوپرمارکت در ولنجک

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که سعی داشت با سلاح گرم از یک سوپر مارکت در محله ولنجک سرقت کند، خبر داد.

بازداشت عامل سرقت مسلحانه از یک سوپرمارکت در ولنجک

به گزارش خبرآنلاین ،سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزئیات این خبر، گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از سوپر مارکتی در خیابان ایثارگران شمالی، بلافاصله ماموران در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در جریان تحقیقات اولیه نیز مالک سوپر مارکت به ماموران گفت که فردی حدودا ۳۵ ساله وارد مغازه شده و با تهدید سلاح گرم، درخواست خالی کردن دخل مغازه را کرده اما سارق قبل از حضور واحد گشت از محل متواری شده است.

ایسنا در خبری نوشت:رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: تیم عملیاتی کلانتری ۱۶۳ ولنجک با اقدامات فنی پلیسی و بررسی فیلم های محل سرقت، مشخصات ظاهری متهم و خودروی او را شناسایی کرده و در اختیار تمامی واحدهای گشت های انتظامی قرار داد.

وی با اشاره به آغاز عملیات تخصصی پلیسی ادامه داد: با اجرای طرح مهار پلیسی در سطح حوزه استحفاظی، نهایتا ساعتی بعد خودرو از سوی ماموران مورد شناسایی قرار گرفت و متهم دستگیر شد. پس از بازرسی اولیه از متهم و خودروی وی دو قبضه سلاح گرم، سه عدد خشاب و سه عدد تلفن همراه مسروقه نیز از او کشف و ضبط شد.

قاسم‌پور با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر سرقت از مغازه با سلاح گرم اعتراف کرد. در ادامه نیز برای او پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد با دستور قضایی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.