حرکت کور تروریستی حمله به اعتقادات مردم مومن و انقلابی نورآباد است

فرمانده سپاه فجر گفت: حمله تروریستی به حافظان امنیت و شهادت بسیجی مدافع امنیت نمونه ای از جنایات اغتشاشگران وابسته به استکبار جهانی است است اما بدون شک اشک فرزند مظلوم شهید کاخ ظلم استکبار جهانی را ویران خواهد کرد.

حرکت کور تروریستی حمله به اعتقادات مردم مومن و انقلابی نورآباد است

به گزارش پایانه مسافربری اتوبوس از شیراز، سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه امنیت و عزت ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهیدان است، گفت: جنایت تروریستی که شب گذشته در نورآباد روی داد خوش خدمتی جنایت پیشگان به اربابان خویش یعنی آمریکا و اسرائیل بود که از ایمان و بصیرت انقلابی مردمان این خطه به ستوه آمده اند.

وی با بیان اینکه در سراسر استان فارس امنیت و آرامش برقرار است و نقشه فتنه گران و اغتشاشگران ناکام مانده است، گفت: حمله تروریستی به حافظان امنیت و شهادت بسیجی مدافع امنیت نمونه ای از جنایات اغتشاشگران وابسته به استکبار جهانی است است اما بدون شک اشک فرزند مظلوم شهید کاخ ظلم استکبار جهانی را ویران خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم مومن و انقلابی خطه نورآباد و ممسنی با حضور باشکوه خود در مراسم تشییع پیکر بسیجی شهید مدافع امنیت بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و اغتشاشگران خواهند کوبید.

پایان پیام/خ