خوزستان داغدار شهدای دیار کریمان+تصاویر

به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان، آیین بزرگداشت شهیدان این اقدام ددمنشانه در نقاط مختلف خوزستان برگزار شد.

خوزستان داغدار شهدای دیار کریمان+تصاویر

به گزارش پایانه مسافربری اتوبوس از اهواز، به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان، آیین بزرگداشت شهیدان این اقدام ددمنشانه با جضور قشرهای مختلف مردم در استان خوزستان زادگاه سردار شهید بهنام محمدی‌راد، سردار شهید اسماعیل لجم‌اورک، سردار شهید علی نوری‌ممبینی، سردار شهید جهانگیر مرادی و سردار شهید علی محمدی لندی برگزار شد.

در این آیین بزرگداشت که در نقاط مختلف استان خوزستان برگزار شد اهالی دیار سردار شهید بهنام محمدی‌راد، سردار شهید شیخ احمد جعفریان، سردار شهید یادگار اسکندری و سردار شهید صحنعلی تاراس یاد و خاطره شهدای این عملیات تروریستی را گرامی داشتند.

از سوی هیأت فداییان حسین(ع) اهواز نیز آیین بزرگداشت شهیدان عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در بیت الحسن(ع) واقع در فاز 2 پادادشهر برگزار شد که حجت‌الاسلام میثم نیله‌چی در این آیین سخنرانی کرد و محمدحسین‌پورفاطمی  درجمع همشهریان شهید محمد عذاری، شهید سید حسن سواری، شهید رضا شعیبی، شهید میلاد جهانگیری‌نژاد، شهید اسماعیل شفیعی‌نژاد و شهید سینا آقاجری مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کرد.

آیین بزرگداشت شهیدان عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان با حضور اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان خوزستانی در اهواز دیار شهید خالد ماموسیان، شهید بیژن ماسوریان و شهید بهزاد جلیلی برگزار شد که اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و علما و روحانیون در این برنامه شرکت کردند.

بزرگداشت شهدای کرمان در آسیا آباد

آیین بزرگداشت شهیدان عملیات تروریستی کرمان در مرکز علمی فرهنگی امام حسین(ع) اهواز واقع در نهضت‌آباد، خیابان علوی برگزار شد که حجت‌الاسلام میراحمدرضا مرادحاجتی در جمع همشهریان شهید اردشیر زارعی و شهید مهرداد مکوندی سخنرانی کرد.

همچنین آیین بزرگداشت دیگری برای شهیدان عملیات تروریستی کرمان در اهواز برگزار شد که جمعی از جوانان و نوجوانان ولایتمدار و انقلابی در این آیین معنوی حضور یافتند.

 خوزستان عزادار شهدای کرمان  

آیین بزرگداشت شهیدان عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) اهواز واقع در آسیا آباد، خیابان 12 برگزار شد که حجت‌الاسلام سیدعباس جعفرنژاد در این برنامه سخنرانی شد.

در آیین بزرگداشت شهیدان عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان مصطفی مروانی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان خوزستان نیز در جمع همشهریان سردار شهید علی لویمی و شهید علی کمایی مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کرد.

 حضور جوانان در بزرگداشت شهدا  

پرسنل و مسؤولان با بصیرت بیمارستان سوانح و سوختگی  آیت‌الله طالقانی اهواز نیز در محکومیت حادثه تروریستی کرمان تجمع کردند و انزجار خود را از رفتارهای ددمنشانه دشمنان اعلام کردند.

در این آیین حاضران یاد و خاطره شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان را گرامی داشتند و برای شفای مجروحان این حادثه از درگاه خداوند طلب شفا و دعا کردند.

شهادت بزرگترین و بهترین هدیه خداوند

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن تصاویر شهید حاج قاسم سلیمانی با فریادهای الله اکبر و مرگ بر اسرائیل این اقدام تروریستی محکوم و اعلام کردند و از آرمان‌های مقدس خود و عشق ورزیدن به مسیر و راه نورانی شهدا و حاج قاسم سلیمانی، دست نخواهند کشید، بلکه عزم خود در ریشه‌کن کردن ظلم و جنایت را راسخ تر خواهند کرد و  لحظه‌ای از تلاش باز نخواهند ایستاد.

آیین گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و همرزمان باوفایش و همچنین محکوم کردن حادثه دلخراش تروریستی کرمان با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی قاضی‌دزفولی امام جمعه دزفول، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مسئولین بخش و اهالی ولایتمدار بخش چغامیش در روستاهای بنه حاجات و خوزینه باقر برگزار شد.

 

در این آیین حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی قاضی‌دزفولی امام جمعه دزفول ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و تسلیت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهادت چند تن از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان اظهار کرد: شهادت بزرگترین و بهترین هدیه خداوند به انسان هاست که نصیب هر کسی نمی‌شود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن در جبهه‌های جنگ در مقابل نیروهای مقاومت شکست سنگینی را متحمل شد و تلافی شکست خود را با اقدامات بزدلانه مثل اقدام تروریستی در کرمان انجام داد و بسیاری از کودکان و زنان و مردان ما را به خاک و خون کشید.

قاضی‌دزفولی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: دشمنان بدانند ملت شهیدپرور ایران ذره‌ای از آرمان‌های خود دست نخواهند کشید و راه شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.

گرامیداشت شهدای کرمان در روستای شیخ حسن

آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان و در جمع زائران تربت پاک و نورانی شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای شهر سردشت زیدون برگزار شد که اقشار مختلف مردم و جوانان پرشور و شعور منطقه حضور داشتند.

در این آیین که جمعی از خانواده‌های معظم شهدا جضور داشتند پیام تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در کرمان توسط داود صادقی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهروزی زیدون قرائت شد و حمید عاشوری نیز در این محفل نورانی مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کرد.

همچنین آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در روستای شیخ حسن شهرستان شوش دانیال به همت هیئت منتظران موعود(عج) در این روستا برگزار شد که اقشار مختلف مردم در این برنامه شرکت کردند.

 

از سوی هیئت قاسمیون و پایگاه بسیج شهید آزور شهر بهبهان دیار شهید شعبان گلکار، شهید سیدخلیل هاشمی‌فر، شهید یونس پورجلو و شهید مهدی قالبی نیز آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهر برگزار شد ک مداح اهل بیت عصمت و طهارت محمد قیصری در این محفل به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی پرداخت.

آیین یادبود شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان و چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور اقشار مختلف مردم در صحن جامع جامع خرمشهر برگزار شد که همشهریان شهید مدافع حرم علی منیعات و شهید بهروز مرادی در این برنامه شرکت کردند.

ایذه سوگوار شهدای کرمان

همچنین از سوی هیأت حیدریون ایذه به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان در حمله تروریستی کرمان آیین بزرگداشتی برگزار شد که جمعی از اقشار مختلف مردم و جوانان مومن انقلابی در این برنامه شرکت کردند و یاد شهیدان دیار کریمان را گرامی داشتند.

در این آیین که در مسجد امام علی(ع) ایذه واقع در خیابان حافظ جنوبی برگزار شد همشهریان سرباز شهید ابوالقاسم احمدی‌بلوطکی، شهید سید ایمان موسوی، شهید ابراهیم عزیزی، دانش‌آموز شهید نبی‌الله عالی‌محمودی برآفتابی، جانباز شهید نوذر شاه‌ولی کوه‌شوری، شهید سجاد رشیدی‌اوندی، سرباز شهید ابوذر قریشوندی و شهید علی لندی به مقام شامخ شهیدان دیار کرمان ادای احترام کردند.

 یادی از شهید قاسم سلیمانی  

همچنین آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان از سوی هیأت رهروان شهدای ایذه برگزار شد که در این آیین معنوی حجت‌الاسلام شیخ وحید کیانی سخنرانی کرد و مسعود سعیدی و علی حسن در جمع همشهریان شهید فتاح قریشوندی و شهید سالاری انصاری و شهید عبدالحسین کیانی به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی پرداختند.

هیأت فداییان اسلام ایذه هم برای بزرگداشت مقام شامخ شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان، آیین بزرگداشتی در گلزار شهدا در جوار شهیدان این شهر برگزار کرد که جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در این آیین شرکت کردند.

تجمع مردم شهیدپرور شهرستان رامهرمز در چهارمین سالگرد شهادت سردارِ دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت شهدایِ عملیات تروریستی کرمان با حضور اقشار مختلف مردم در این شهر برگزار شد.

ادای احترام به شهدا در شهر میانرود

در این آیین که در حسینیه ثارالله رامهرمز واقع در یادمان شهدای گمنام برگزار شد حسین عسکری در اجتماع کردم رامهرمز و همشهریان شهید جاویدالاثر عبدالحسین(بهروز) گندمی، سرباز شهید عباس نجاتی، شهید علی‌حسین راشخوار، نخبه شهید امید حسینی، شهید نوید حقیقت‌شناس و شهید ضرغام پرست مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کرد.

آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در آبادان دیار شهید کاظم سعیدی‌نیا، شهید قاسم درآهکی، شهید حامد هلالی، سرباز شهید عبدالرضا حمودی، شهید سید رضا ثابتی، شهید یونس بحر، شهید علی صالحی مجد برگزار شد.

 بزرگداشت شهدای مقاومت  

در این آیین که در مسجد النورین آبادان برگزار شد حجت‌الاسلام علی نعیمی سخنرانی کرد و سعید تقی زاده از مدالحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی پرداخت.

اجتماع مردمی در محکومیت جنایت تروریستی گلزار شهدای کرمان و ابراز همدردی با خانواده‌های معظم شهدای این عملیات ددمنشانه با حضور اقشار مختلف مردم در گلزار شهدای 177 شهید گمنام شهر آبادان برگزار شد.

آیین گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و محکومیت حمله تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان در شهر میانرود برگزار شد که اقشار مختلف مردم و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در این آیین حضور داشتند.

عزای ماهشهری‌ها در فراق شهیدان

چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی وهمرزمان با وفایش و محکومیت حمله تروریستی کرمان در مسجد حضرت ولی عصر(عج) شهر میانرود برگزار شد که حجت‌الاسلام سیدمحمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در این آیین سخنرانی کرد و جمعی از مسئولان شهرستانی و شهری و شهروندان شهر میانرود حضور داشتند.

همچنین آیین گرامیداشت شهدای عملیات تروریستی گلزار شهدای کرمان با حضور اقشار مختلف مردم و جوانان خوزستانی در بندر ماهشهر برگزار شد که در این برنامه ماهشهری‌ها این جنایت بی‌رحمانه را محکوم کردند.

 سوگواری ماهشهری‌ها  

در این آیین که از سوی هیأت فاطمیون بندر ماهشهر در حسینیه امام رضا(ع) برگزار شد سعید کرمعلی و احمد عساکره در جمع مردم بندر ماهشهر به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی پرداخت.

عصر روز چهارشنبه 13 دی‌ماه سال 1402 در مسیر گلزار شهدای کرمان دو انفجار تروریستی در بین زائران مرقد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رخ داد که بر اساس اعلام اورژانس کشور 89 نفر از جمله تعدادی زن و کودک در این عملیات‌های تروریستی به شهادت رسیدند.

پایان پیام/