فارس من|ورود مجلس به ضرب و شتم معلولان بوشهری

سخنگوی کمیسیون اجتماعی از پیگیری قانونی ضرب و شتم معلولان بوشهری در مجلس خبر داد و گفت: در این زمینه قطعا اگر کوتاهی صورت گرفته باشد، مجلس ورود می کند.

فارس من|ورود مجلس به ضرب و شتم معلولان بوشهری

به گزارش باشگاه خبرنگاران توانای پایانه مسافربری اتوبوس، مخاطبان این خبرگزاری با ثبت پویشی با عنوان «ضرب و شتم معلولان بوشهر بررسی شود» عنوان کردند که در مرکز نگهداری و توانبخشی نیلوفران آبی بوشهر، معلولان مورد ضرب‌وجرح، اذیت‌وآزار و بدرفتاری وحشتناک و همچنین سوءتغذیه و وضعیت بد بهداشتی قرار دارند.منتظر واکنش مسئولان سازمان بهزیستی هستیم!

در همین راستا حسین گودرزی نماینده درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران توانای پایانه مسافربری اتوبوس گفت: اگر تخلفی صورت گرفته باشد قطعا پیگیری خواهیم بود. وی افزود: از آقای مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد این امر سوال می‌پرسیم. همچنین از سازمان بهزیستی کشور بر حسب وظیفه نظارتی که داریم، مطالبه خواهیم کرد. سخنگوی کمیسیون اجتماعی در پایان گفت: مجلس ممکن است به صورت مشاهده میدانی موضوع را بررسی کند. قطعا اگر کوتاهی صورت گرفته باشد، مجلس ورود خواهد کرد و کمیسیون اصل نود مجلس هم می تواند ورود کند.   پایان پیام/