پدر شهید فرخ بهزادی‌برزیان آسمانی شد

پدر شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه از شهدای دانش‌آموز دوران هشت سال دفاع مقدس بهبهان جان به جان آفرین تسلیم کرد و به فرزند شهیدش پیوست.

پدر شهید فرخ  بهزادی‌برزیان آسمانی شد

به گزارش پایانه مسافربری اتوبوس از بهبهان، پدر شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه از شهدای دانش‌آموز دوران هشت سال دفاع مقدس بهبهان جان به جان آفرین تسلیم کرد و به فرزند شهیدش پیوست.

زنده‌یاد مصطفی بهزادی‌برزیان منصوریه پدر شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بهبهان که در سال 1364 داغ فرزندش را دیده بود پس از 38 سال در بهشت جاویدان به او ملحق شد.

آیین تشییع پیکر پاک زنده‌یاد مصطفی بهزادی‌برزیان منصوریه پدر شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه عصر امروز سه‌شنبه 23 آبان سال 1402 با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در بهبهان برگزار شد.

حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان ارتحال زنده‌یاد مصطفی بهزادی‌برزیان منصوریه پدر دانش‌آموز شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه را به جامعه ایثارگران، به‌ویژه خانواده و بستگان آن سفر کرده تسلیت گفت و از درگاه الهی برای روح درگذشتگان رحمت، مغفرت و علو درجات مسئلت کرد.

 

دانش‌آموز شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه در تاریخ نهم اسفند سال 1345 در شهرستان بهبهان دیده به جهان گشود و در دوران هشت سال دفاع مقدس به‌همراه دیگر رزمندگان خوزستانی و بهبهانی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شد.

پس از حضور در جبهه این نوجوان دلیر در 27 بهمن‌ماه سال 1364 در عملیات والفجر هشت شهد شیرین شهادت را نوشید و نام خود را در دفتر 24 هزار شهید استان خوزستان ثبت کرد.

شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه در سن 19 سالگی در منطقه عملیاتی فاو به فیض شهادت نائل آمد ولی پیکر پاکش در خاک جبهه ماند و جاویدالاثر شد تا اینکه نیروهای کمیته جستحوی مفقودین ستاد کل نیروهای در بهار سال 1392 او را شناسایی کردند.

 پیکر پاک و مطهر شهید فرخ بهزادی‌برزیان منصوریه صبح روز شنبه 25 فروردین‌ماه سال 1392 همزمان با سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه‌زهرا(س) به‌همراه 11 شهید دیگر عملیات والفجر هشت تیپ امام حسن مجتبی(ع) از صحن مطهر امام‌زاده حیدر(ع) تشییع شد و در گلزار شهدای شهر بهبهان در جوار دیگر شهیدان آرام گرفت.

پایان پیام/